Sekretariat

+48914233311 Biuro Zarządu: ul. Mickiewicza 47, 70-385 Szczecin

OFERTY PRACY

InBIT aktualnie poszukuje osób do opieki nad osobami starszymi w renomowanym domu opieki w pobliżu Berlina.
Opis stanowiska:
  • opieka i pielęgnacja osób starszych, wsparcie w wykonywaniu codziennych czynności,
  • wykonywanie zaleceń lekarza

  • Wymagania:
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie A2
  • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi/chorymi

  • Oferujemy:
  • umowa o pracę (bezpośrednio w niemieckiej firmie)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenie zawodowe
  • możliwość awansu
  • rozpoczęcie pracy - luty 2017

  • Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@inbit.pl lub do siedziby firmy InBIT sp. z o.o. ul. Mickiewicza 47, 70-385 Szczecin.
    Osoba kontaktowa - Anna Drozdowska, tel. 508 015 403.

    Koordynator projektu (Poznań)
    W związku z planowaną realizacją projektów szkoleniowych dofinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RP WP firma InBIT Sp. z o.o. poszukuje osób do biura regionalnego w Poznaniu. Od kandydatów oczekujemy min. dwuletniego doświadczenia w obszarze projektowym PO KL, zarówno w aplikowaniu o środki jak i w realizacji projektów, umiejętności pracy w zespole, kreatywności, oraz dokładności i terminowości w wykonywanych zadaniach. Oferujemy interesującą pracę w kreatywnym zespole, zatrudnienie na umowę o pracę oraz możliwość intensywnego rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres mailowy: kpla@inbit.pl